Gunat permbi Tela – www.tanmarket.com

Gunat permbi Tela - www.tanmarket.com

www.tanmarket.com
Video Rating: 5 / 5

www.tanmarket.com
Video Rating: 4 / 5

No related posts.

Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

19 Responses to “Gunat permbi Tela – www.tanmarket.com”

 1. Shqiponjashtegtare Reply August 10, 2012 at 9:41 pm

  Patjeter qe filmi dhe ngjarjet jane te shume te mira por qe me terhoqi vemendjen ishin vargjet e Naimit te recituara nga ajo goca e vogel ne fillim te filmit lavdi Shqiperise meme.

 2. po i nderuar vertet kishte burra ne a ate koh kur tani vec kalamai kan ngelur kur se ne ate koh njeri fliste kur se i degjohei zeri tan esht ber si kopesht kalamaish

 3. Kenga e 48:10 eshte nje mrekulli qe te mbush me frymezim dhe te thote qe i perket rraces ariane shqiptare!!!

 4. Te lumte goja vlla, ata i treguan se cdo te thote te jesh shqiptar!!!!

  Ka akoma shprese, do e shikosh shume shpejt ndryshimin…..

 5. nje nga filmat me te mire shqiptar.

 6. Le te jene edhe 100 milione,eshte e jona SHQIPERIA…

 7. ne vitin 1920 populli trim shqiptar vertetoi edhe njehere tjeter se kush ishte ne te vertete. ishin burra si selam salaria me shoke qe i kishin koqet deri tek gjuri dhe i treguan botes se cdo te thote ballkan. sot burrat si sala e tosi me shoke koqet i kane ne bythe

 8. Ky ësht 1 nga të vetmit filma të kohës që luftëtarët nuk janë me “bindje komuniste”. Shumë i bukur dhe shumë pak i egzagjeruar nga realiteti. 99% e ngjarjeve janë dokumentuar historikisht. Edhe muzika shum e bukur.

 9. Gjynaf Besoja, po hajt me se esht hapur Kristali dhe Vitrinat paguan ca lek dhe mbaron per juridik dhe nqs se ke mbaruar gjimnazin.

 10. sikur te ishin mesuesit keshtu si sandri ne kte film

 11. roli me i bukur qe i madhi sander prosi ka realizuar
  madheshtor

 12. filem shume edukativ
  

 13. Shikoni me vemendje fytyren dhe floket e Bujar Lakos ne sallen e Gjyqit, gjate minutes 54 te filmit. Ngjan me “Njeriun e Neandertalit”.

 14. Fatjon, shkruhet Film, jo Filem.

 15. Tur Gorishti duket sikur po mbytet dhe jo sikur po praktikon stil Noti.

  Muzika eshte Fantastike. Bravo, Zaharjan.

  Aktoret luajne mire, vecanerisht : Arbana, Gorishti, Kasmi, dhe legjendaret Kabashi & Bujar Lako. Dy Gaxhivare – Horra te vertete.

 16. Shoku Azem. Shoku Azem ! Me vodhen parate e Televizorit .
  Haaaaaaaaaaaaahaaaa. Legjendare

  Edhe pse ne nje menyre bizarre, eshte nje nga historite me te bukura te dashurise se pashprehur

  Fundi eshte nje nga me tragjiket e kinematografise Shqiptare. Te shkosh ne dasmen e njeriut te dashur, dhe ti vendosesh edhe lule ne koke, nderkohe qe nje dhender fyell, kercen para teje me fytyren e qeshur e te kuqe prej fshatari te djegur nga dielli i fushes

 17. shume filem edukativ

 18. shume filem edukativ qe ka vlera per realitetin e sotem.

 19. zeri kam pershtypjen eshte i Eva Alikajt