Saimir – www.tanmarket.com

www.tanmarket.com
Video Rating: 4 / 5

www.tanmarket.com
Video Rating: 5 / 5

Related posts:

 1. Gunat permbi Tela – www.tanmarket.com
Twitter Digg Delicious Stumbleupon Technorati Facebook Email

25 Responses to “Saimir – www.tanmarket.com”

 1. Film i bukur

 2. kuptimi filmit esht qe edhe pse babai kti djalit saimirit merrej me pislleqe,ky doli me i drejt se u prek kure pa qe moren ate gocen ruse 15 viece per prostitute dhe e perdhunuan,i tha te gjitha tek policia bashk me ato qe kishte bere vete dhe vajten te gjith ne burg qe te pushonte ajo gjendje keqe….

 3. ku esht luajtur ky filmi , shum i bukur

 4. ca jan keto ginjeshtra
  

 5. film vertet me kuptim bravo ju pergezoj per ke te film

 6. shume film i bukur

 7. muzika vk

 8. shume film i bukur eshte sepse trajton problemet e nja adoleshenti ; pjesa me e bukur per mua kur njeh ate gocen ne plazh.Po c rendesi ka , rendesi ka qe noizy ka pistolete :D

 9. Ma il film è in italiano , pero capire ciò che si dice mentre parlano in albanese vedi di scaricare i sottotitolo cosi capisci per bene !!! Perche il ragazzo che gli ha prestato i soldi mi sa che l’è zingaro e quello hanno una lingua che è difficile da capire …

 10. Nje gje nuk mora vesh ? Ca kuptimi ka gjithe ky film? Film shume pa lidhje …

 11. film i bukur ky

 12. jo po gjuste vulaj ku e pe cilin me

 13. non ci ho capito un kaz….ma ce la versione tutta italiana??

 14. sa gjuh te huaja duhet te dish qe te shikosh kete film? 4-5

 15. 38:40 banakjere ciljeta :D

 16. 33:12 me trembi ja fshaaa jeten :D

 17. Hahahahahahahahahahha harrova qe spanja hyn ne ceceni xD

 18. Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha esht e madhe fare jane NJESHA

 19. Sa me shume here e shohim, aq here me shume na pelqen! Jane dhe do mbeten aktore te pavdekshem!

 20. Sa here qe i degjoj, me shtojne jeten…! :-D

 21. ahhahahaahhaahha…nam fare jan……….

 22. Bam Ba Ba Bam – Bam Ba Ba Ba Bam – eshte ay , Bethoveni

 23. ChocolatexCherries3 Reply August 15, 2012 at 9:33 pm

  oh Zot sa kam qeshur , kisha kohe pa e pare ,hahahahhahahah, shkruaj dhe qesh, I like to move it move it ” hahahahhahahahahahhahaha

 24. FANTASTIK JANE…NK KAN VDEKJE KURR!

 25. sa her ta shikoj asnjeher s’i del lezeti!!!